Vajad abi? KLIENDITEENINDUS E-N 9-17 Reede 9-16(+372) 6713 290info@fendernet.eeKalda 9, 11625 TallinnOstukorv
0

Miks osta autovaruosa meilt?

Lai valik/kiire tellimisvõimalus
Pakume laia valikut kvaliteetseid kasutatud originaalvaruosi enamikele tänapäevastele sõidu-, pakiautodele ja maasturitele sõltumata margist/mudelist. Kõik e-poes kuvatavad varuosad on Tallinna laos kohapeal olemas. Juhul kui soovitud varuosa meie laos kohapeal pole, on olemas varuosade tellimisvõimalus meie partnerettevõtetest. Pikaajaline koostöö Skandinaavia ja Saksamaa suurimate autolammutustega annab võimaluse pakkuda väga laia tootevalikut.

Kvaliteet
Kõik müügisolevad varuosad läbivad range kvaliteedikontrolli ja demonteeritakse asjatundlikult.

Kiire kohaletoimetamine
Kõik e-poest tellitud varuosad toimetame Omniva ja Smartposti pakiautomaati või kui soovid siis kulleriga sinu poolt edastatud aadressile kohale kiirelt ja tasuta (alates tellimuse summast 1000€).

Sobivusgarantii
Meie personali asjatundlik nõuanne on alati Sinu käsutuses. Edastades meile oma auto VIN koodi kontrollime soovi korral ise varuosa sobivuse Sinu autole.

Soodne hind
Enamike tänapäevaste autode kohapeal laos olevate kasutatud originaalvaruosade maksumus on -50% uute originaaldetailide hinnast, sageli veelgi vähem.

Pakiautomaati või kulleriga !

FenderNet OÜ e-poest ostetud tooted toimetatakse Teie poolt valitud pakiautomaati või kulleriga teile 2-3 päeva jooksul pärast ostu sooritamist!

GARANTII KUNI 1 AASTA

Pakume üksnes tehniliselt kontrollitud kasutatud varuosi. Kui varuosa osutub siiski paigaldamisel defektseks, kompenseerime lisaks varuosale ka tagastamise või ümbervahetamisega seotud kulud Eesti piires.