Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates olete teadlik ja nõustute meie Müügitingimuste ja privaatsuspoliitikaga.
Nõustun
E-N 9-17, R 9-16
Kalda 9, 11625 Tallinn

Miks osta autovaruosa meilt?

Lai valik/kiire tellimisvõimalus
Pakume laia valikut kvaliteetseid kasutatud originaalvaruosi enamikele tänapäevastele sõidu-, pakiautodele ja maasturitele sõltumata margist/mudelist. Kõik e-poes kuvatavad varuosad on Tallinna laos kohapeal olemas. Juhul kui soovitud varuosa meie laos kohapeal pole, on olemas varuosade tellimisvõimalus meie partnerettevõtetest. Pikaajaline koostöö Skandinaavia ja Saksamaa suurimate autolammutustega annab võimaluse pakkuda väga laia tootevalikut.

Kvaliteet
Kõik müügisolevad varuosad läbivad range kvaliteedikontrolli ja demonteeritakse asjatundlikult.

Kiire kohaletoimetamine
Kõik e-poest tellitud varuosad toimetame Omniva ja Smartposti pakiautomaati või kui soovid siis Bentte kulleriga sinu poolt edastatud aadressile kohale kiirelt .

Sobivusgarantii
Meie personali asjatundlik nõuanne on alati Sinu käsutuses. Edastades meile oma auto VIN koodi kontrollime soovi korral ise varuosa sobivuse Sinu autole.

Soodne hind
Enamike tänapäevaste autode kohapeal laos olevate kasutatud originaalvaruosade maksumus on -50% uute originaaldetailide hinnast, sageli veelgi vähem.