Vajad abi? KLIENDITEENINDUS E-N 9-17 Reede 9-16(+372) 6713 290info@fendernet.eeKalda 9, 11625 TallinnOstukorv
0

Meist

Autovaruosa on kaup nagu iga teine. Ka autovaruosa ostmine peab olema lihtne ja mugav mitte ainult asjatundjale, vaid igaühele - olgu see kaup uus või kasutatud. Just nende mõtetega oleme loonud FenderNet.ee veebipoe.


Taaskasutus on sõbralik nii looduse kui rahakoti vastu. Iga päev jääb Euroopas tuhandeid autosid erinevate tehniliste riketega seisma. Väga kalli rikke puhul võib juhtuda, et auto remont ei ole mõttekas. Nii jõuab auto lammutusse, kus temast eraldatakse kõik ülejäänud, heas korras varuosad ning pannakse müüki, et aidata mõistliku hinnaga teele palju teisi sama marki autosid. Oleme veendunud, et kaasaegne autolammutus peab olema mugav alates sobiva varuosa leidmisest kuni erinevate maksevõimaluste ja kiire kättetoimetamiseni. Iga kasutatud varuosa peab olema kvaliteetne ning usaldusväärne!

 

Teeme koostööd Euroopa ja Skandinaavia suurte autolammutustega, et hoida laoseis mitmekesine ning leida kiirelt lahendus ka erisoovidele. Meie laos leidub täna suurel hulgal varuosi nii levinud rahvaautodele kui ka vähekasutatud osi päris uutele mudelitele.

Romulate aeg on läbi - tere tulemast varuosade taaskasutusse! 

Tutvuge meie valikuga veebis või külastage meie varuosasalongi Kalda 9, Tallinn. Põnevateks autojuttudeks ja tooteuudisteks liituge meie Facebooki-lehega!

Fendernet OÜ meeskond
Tel : +372 6713 290
Mob : +372 51 31321
e-post : info@fendernet.ee

Pakiautomaati või kulleriga !

FenderNet OÜ e-poest ostetud tooted toimetatakse Teie poolt valitud pakiautomaati või kulleriga teile 2-3 päeva jooksul pärast ostu sooritamist!

GARANTII KUNI 1 AASTA

Pakume üksnes tehniliselt kontrollitud kasutatud varuosi. Kui varuosa osutub siiski paigaldamisel defektseks, kompenseerime lisaks varuosale ka tagastamise või ümbervahetamisega seotud kulud Eesti piires.