Vajad abi? KLIENDITEENINDUS E-N 9-17 Reede 9-16(+372) 6713 290info@fendernet.eeKalda 9, 11625 TallinnOstukorv
0

Maksevõimalused

FenderNet.ee e-poest tehtud ostude eest tasumiseks pakume erinevaid võimalusi.Peale tellimuse vormistamist suunatakse Sind Montonio Finance turvalisse keskkonda, kus saad valida endale sobiva makseviisi ja ostu eest tasuda.

Tasumine pangalingiga mis teenust pakub Montonio Finance

Võimalus olemas järgnevate pankade klientidele: SEB, Danske Bank, LHV Pank, Luminor ja Swedbank.Peale sobiva panga valikut suunatakse Teid edasi teie poolt valitud internetipanka kus saad makse sooritada eurodes (€) 

Maksa kaardiga
Võimalus olemas: Visa, Mastercard. Peale kaardimakse valikut suunatakse Sind maksekorraldusele kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Maksekorraldusele tuleb sisestada kaardi number, 3 numbriline turvakood (asub kaardi tagaküljel) ja kuupäev, mil kaardi kehtivusaeg lõpeb. Peale andmete sisestamist ja tellimuse summaga nupule vajutamist teostatakse makse.Makse on turvatud SSL turvaprotokolli ja Verified by Visa ning MasterCard SecureCode turvalahendustega, mis välistavad sisestatud info jõudmise kolmandate isikute kasutusse.

Tasumine kohapeal
Meie juures kohapeal on võimalik ostude eest tasuda sularahas ja kaardimaksega.

Tasumine maksetähtajaga ülekande arvega (äriklientidele)
Äriklientidele arveldamisvõimalused ja tingimused vastavalt pooltevahelistele kokkulepetele. Lisainfo saamiseks palume ühendust võtta telefonil (+372) 6713 290 või e-posti aadressil info@fendernet.ee

Pakiautomaati või kulleriga !

FenderNet OÜ e-poest ostetud tooted toimetatakse Teie poolt valitud pakiautomaati või kulleriga teile 2-3 päeva jooksul pärast ostu sooritamist!

GARANTII KUNI 1 AASTA

Pakume üksnes tehniliselt kontrollitud kasutatud varuosi. Kui varuosa osutub siiski paigaldamisel defektseks, kompenseerime lisaks varuosale ka tagastamise või ümbervahetamisega seotud kulud Eesti piires.