Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates olete teadlik ja nõustute meie Müügitingimuste ja privaatsuspoliitikaga.
Nõustun
E-N 9-17, R 9-16
Kalda 9, 11625 Tallinn

Isikuandmete töötlemine

 

Veebipoe fendernet.ee isikuandmete vastutav töötleja on FenderNet OÜ (11018279) asukohaga Kalda 9, Tallinn 11625, tel 6713290 ja e-kiri info@fendernet.ee .

Töödeldakse järgmiseid isikuandmeid 

* nimi, telefoninumber ja e-posti aadress

* kauba kohaletoimetamise aadress

* pangakonto number

* kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu)

* klienditoe andmed

Isikuandmeid töödeldakse eesmärgil

Veebilehe FenderNet.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud informatsiooni ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsetena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele välja arvatud Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Teil on õigus igal hetkel taotleda oma isikuandmete parandamist või kustutamist, kirjutades sellest: info@fendernet.ee . Kogume vaid selliseid isikuandmeid, mis on vajalikud Teile teenuse osutamiseks või pakkumiste saatmiseks (juhul, kui olete selleks soovi avaldanud päringu saatmise või uudiskirjaga liitumisevormi täitmisega). Andmete kogumine võib toimuda meie veebilehel, e-maili teel, kohtumisel, üritusel või telefoni teel.

* Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.

* Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

* Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.

* Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).

* Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus

* Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

* Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Isikuandmed edastatakse

* Isikuandmed edastatakse veebipoe fendernet.ee klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.

* Vajalikud isikuandmed edastatakse veebipoe fendernet.ee maksete teostamiseks volitatud töötlejale Montonio Finance OÜ'le (14557628).

* Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuste pakkujatele DPD Eesti AS , Itella Estonia OÜ ja Eesti Post AS . Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.

* Isikuandmed edastatakse teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks.

* Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

* Isikuandmeid hoitakse ERPLY serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga. Kõigi kontode andmetele saab ligi ainult turvaliste protokollide kaudu, nagu HTTPS ja SSH. Lisaks on meie serverites ja andmebaasides kõik paroolid krüptitud. Kasutame andme hoiustamiseks keskkonda, mis on peidetud tulemüüride taha ja on pideva jälgimise all. Kogu tarkvara värskendatakse regulaarselt, et tagada viimased turvauuendused. Rohkem infot leiad meie infrastruktuuri volitatud töötajate lehelt.

* Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

* Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

* Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klienditoe vahendusel.

Nõusoleku tagasivõtmine

* Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti info@fendernet.ee teel.

Isikuandmete säilitamine

* Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks. Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.

* Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.

* Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Isikuandmete kustutamine

* Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti info@fendernet.ee  teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Isikuandmete ülekandmine

* E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Otseturustusteated

* E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega e-kirja teel saates teate info@fendernet.ee klienditoe aadressile.

* Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge info@fendernet.ee e-posti teel.

Vaidluste lahendamine

* Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (FenderNet OÜ aadressil Kalda9, Tallinn 11625 tel : +372 6713 290, e-post : info@fendernet.ee ). Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).