Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates olete teadlik ja nõustute meie Müügitingimuste ja privaatsuspoliitikaga.
Nõustun
E-N 9-17, R 9-16
Kalda 9, 11625 Tallinn

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine Eestis
Tellitud kaupade kätte saamiseks pakume erinevaid võimalusi: kohaletoimetamine kulleriga, kohaletoimetamine SmartPOST või Omniva pakiautomaati, tulles ise järgi meie lattu või kohaletoimetamine Tallinna piires samal päeval meie transpordiga (äriklientidele).

Kohaletoimetamine kulleriga
Kui teed tellimuse ja tasud tööpäeval enne kella 14.00, jõuab kaup kohale järgmise tööpäeva jooksul.Peale kella 14.00 tehtud tehtud ja tasutud tellimused jõuavad kohale ülejärgmisel tööpäeval.Kohaletoimetamise päeval saadetakse tellimuses märgitud mobiilinumbrile tekstisõnumiga info eeldatavast kauba saabumise ajast.Enne paki kohale toimetamist võtab kuller sinuga täiendavalt telefonitsi ühendust ning täpsustab aja.Kuller toimetab kaubad kohale tööajal.

Kohaletoimetamine Smartpost ja Omniva pakiautomaati
Kui teed tellimuse ja tasud tööpäeval enne kella 15.00, jõuab kaup pakiautomaati järgmise tööpäeva jooksul.Peale kella 15.00 tehtud ja tasutud tellimused jõuavad pakiautomaati ülejärgmisel tööpäeval.Kauba saabumisel pakiautomaati saadetakse tellimuses märgitud mobiilinumbrile tekstisõnum uksekoodiga.Peale uksekoodi sisestamist pakiautomaati avaneb kapp, milles on saadetud kaup.Kaubale on Smartposti või Omniva pakiautomaati võimalik järgi minna 7 tööpäeva jooksul alates pakiautomaati saabumisest. 

Pakiautomaatide asukohad ja täitmise kellaajad leiate siis kui vajutate logol.

SmartPOST

Omniva


Tulen ise järgi
Tellitud varuosadele on võimalik ka ise järgi tulla.Meie autolammutus ja ladu asub Kalda 9, 11625 Tallinn ja on avatud tööpäeviti 9-17.Oleme tänulikud kui oma tulekust ette teatad - saame soovitud varuosad aegsasti valmis panna.

Kohaletoimetamine Tallinna piires samal päeval meie transpordiga (äriklientidele)
Kui teed tellimuse enne kella 12.00, toimetab meie autojuht kaubad Tallinna piires kohale samal tööpäeval.Peale kella 12.00 tehtud tellimused toimetame kohale järgmisel tööpäeval.

Rahvusvahelised saadetised
Naaberriikidesse jõuab tellitud kaup kohale tavaliselt kuni 5 tööpäeva jooksul, kaugemate sihtriikide puhul võib tarneaeg olla oluliselt pikem.Rahvusvaheliste saadetiste puhul sõltub tarneaeg mitmetest meist sõltumatutest asjaoludest, palume tarneaeg meie klienditeenindusega üle täpsustada.Tellitud kaupade kohaletoimetajateks välismaal on sõltuv sihtriigi kullerfirmast.Kohaletoimetamise maksumus sõltub sihtriigist, palume meie klienditeenindusega üle täpsustada.

NB! Palume saabunud kaup alati koheselt kohaletoimetaja juuresolekul üle vaadata.Võimalike puuduste avastamisel teavitada viivitamatult nii kauba toojat kui meid.