Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates olete teadlik ja nõustute meie Müügitingimuste ja privaatsuspoliitikaga.
Nõustun
E-N 9-17, R 9-16
Kalda 9, 11625 Tallinn

Müügitingimused

1. Müügitingimuste kehtivus
1.1. Müügitingimused kehtivad fendernet.ee e-poe klientide (edaspidi Klient) ja FenderNet OÜ (edaspidi fendernet.ee) vahel kasutatud autovaruosade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad fendernet.ee e-poe kaudu kasutatud autovaruosade ostmisel tekkivaid õigussuhteid võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. FenderNet.ee jätab endale õiguse teha ette teatamata muudatusi müügitingimustes. Nimetatud muudatusi kajastatakse fendernet.ee veebilehel.

2. Hinnainfo
2.1. Kõik hinnad fendernet.ee e-poes on tükihinnad, esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
2.2. Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (24h möödudes alates tellimuse vormistamisest).
2.3. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja fendernet.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
2.4. FenderNet.ee jätab endale õiguse teha müügihindades ette teatamata muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse fendernet.ee veebilehel.

3. Tellimuse vormistamine
3.1 Lisage soovitud varuosad tellimusse.
3.2 Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud väljad, valige Teile sobiv varuosade kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile Saada tellimus.
3.3 FenderNet.ee esitab tellimuse vormistamise käigus märgitud e-posti aadressile arve, mille laekumisel toimetavad meie transpordipartnerid varuosad kohale.
3.4 Tasumata tellimused annuleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

4. Müügilepingu jõustumine
4.1 Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Fendernet OÜ arvelduskontole.

5. Tasumine pangalingiga mille teenust pakub Montonio Finance OÜ (14557628).

5.1 Võimalus olemas järgnevate pankade klientidele: SEB, Coop pank, LHV Pank, Luminor ja Swedbank.Peale sobiva panga valikut suunatakse Teid edasi teie poolt valitud internetipanka kus saate makse sooritada eurodes (€) 

6. Kohaletoimetamine
6.1 Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib fendernet.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie transpordipartneritele.
6.2.Fendernet.ee poolt näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest.
6.3 Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla täpsed kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.
6.4 Transpordi käigus vigastada saanud saadetised asendame Kliendile. Asendamise võimatuks osutumise korral hüvitame kahjustatud varuosade maksumuse.
6.5 FenderNet OÜ ei vastuta varuosade kohaletoimetamise viibimise eest juhul kui varuosad on transpordipartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida FenderNet OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.
6.6 Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuste pakkujatele  Itella Estonia OÜ , Eesti Post AS , DPD ja Bentte OÜ. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress. Kodulehelt ostetud kaup toimetatakse kohale Eesti piires 2-5 tööpäeva jooksul. Täpsema info leiate siit : Kohaletoimetamine


7. Tagastamisõigus
7.1 Peale tellimuse kättetoimetamist on Kliendil õigus lepingust 14 päeva jooksul taganeda.
7.2 Tagastatav varuosa(d) peab olema samas komplektsuses, demonteerimata ja kahjustamata. Samuti ei tohi olla rikutud või puududa FenderNet.ee markeeringud. Vastavalt Võlaõigusseadusele § 53 lõige 4 kohaselt ei saa tagastada kaupu, mis on valmistatud tarbija esitatud tingimuste kohaselt - näiteks ei ole meile võimalik tagastada ega ümber vahetada autode kerede küljest vastavalt Kliendi soovile lõigatud detaile.
7.3 Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile lisaks varuosade maksumusele ka esialgne transpordikulu kui kohale toimetatud varuosad erinesid tellitust või osutusid defektseteks.
7.4 Varuosade tagastamisega seotud kulu kannab Klient. FenderNet.ee kannab varuosade tagastusega seotud kulu juhul kui kohale toimetatud varuosad erinesid tellitust või osutusid defektseteks.
7.5 Varuosade tagastamiseks tuleb esitada vastavasisuline avaldus e-posti aadressil info@fendernet.ee 14 päeva jooksul alates varuosade kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse varuosade tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Varuosad peab Klient tagastama hiljemalt 30 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest.
7.6 Raha tagastatud varuosade eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud varuosade üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

8. Privaatsuspoliitika
8.1 Veebilehe FenderNet.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud informatsiooni ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsetena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele välja arvatud Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Teil on õigus igal hetkel taotleda oma isikuandmete parandamist või kustutamist, kirjutades sellest: info@fendernet.ee . Kogume vaid selliseid isikuandmeid, mis on vajalikud Teile teenuse osutamiseks või pakkumiste saatmiseks (juhul, kui olete selleks soovi avaldanud päringu saatmise või uudiskirjaga liitumisevormi täitmisega). Andmete kogumine võib toimuda meie veebilehel, e-maili teel, kohtumisel, üritusel või telefoni teel.

9. Vääramatu jõud
9.1 FenderNet.ee ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude või varuosade kohaletoimetamise viibimise eest juhul kui kahju või varuosade kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida fendernet.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

10. Pretensioonide esitamise kord
10.1 FenderNet OÜ vastutab Kliendile müüdud varuosade lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest mis ilmnevad kuni kahe (2) aasta jooksul alates varuosade üleandmisest Kliendile.
10.2 FenderNet OÜ ei vastuta Kliendi süül varuosadele puuduste tekkimise eest, puuduste eest mis on tekkinud varuosade mitteproffessionaalse paigalduse või mittekorrapärase kasutamise tulemusena.
10.3 Varuosade nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Kliendil õigus nõuda varuosade asendamist nõuetele vastavate või ilma puudusteta varuosadega või müügilepingust taganemist ja varuosade tagastamist FenderNet OÜ kulul. Müügilepingust taganemise korral hüvitab FenderNet OÜ Kliendile varuosade eest tasutud summa koos transpordikuluga Kliendi poolt soovitud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul peale varuosade tagastamist ja puuduste kontrollimist ja tuvastamist.
10.4 Varuosade nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-posti aadressile info@fendernet.ee , tavapostiga aadressile Kalda 9, 11625 Tallinn või kodulehel fendernet.ee pretensioon, kus on ära märgitud Kliendi nimi, kontakttelefon, FenderNet OÜ poolt esitatud arve number ja varuosade tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
10.5 Pretensioon varuosade nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise korral peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates varuosade nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamisest.
10.6 Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

11. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni
11.1 Kui FenderNet OÜ keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus FenderNet OÜ pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel.